CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

HOTEL ZELENI GAJ ★ ★ ★ 

(BanovciBanovci)

Hotel Zeleni Gaj s depandancí je příjemný a komfortně vybavený hotel, postavený v rustikálním stylu, který je typický pro oblast Ljutomeru a dýchá příjemnou rodinou atmosférou.

Všechny ceny a objednávka

Hotel Zeleni Gaj je příjemný, menší a komfortně vybavený hotel, postavený v rustikálním stylu, který je typický pro oblast Ljutomeru a dýchá příjemnou rodinou atmosférou. Tento hotel je umístěn v klidné části regionu, na podzim můžou návštěvníci obdivovat krásu nedalekých vinic v okolí Ljutomeru. Pro hotelové hosty i hosty ubytované v depandaci je k dispozici hotelová retaurace.
Depandance Zeleni Gaj malé komfortní domky hned vedle hotelu, s většími pokoji, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi.
Hotel je přímo propojený s Aquaparkem Terme Banovci, kam mají hoteloví hosté zdarma přístup a nabízí následující služby:
3 bary a restaurace u termálních bazénů, pro děti dětský bazén a dětské hřiště, možnost zapůjčení sportovních potřeb, za příplatek je k dispozici dětský klub, svět saun Prlekij (3 x finská sauna, turecká sauna, saunové programy), venkovní rekreační bazén, bazén Bugar s přírodní vodou, venkovní bazén se 2 tobogány, venkovní termální bazén a vnitřní termální bazén, oddělené od ostatních je k dispozici nudistické termální koupaliště se 2 bazény

Ubytování

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, s vlastním sociálním zařízením, kabelovou televizí, telefonem a fénem. Pokoje mají vlastní balkon nebo terasu.

Stravování

V ceně pobytu je zahrnuta polopenze.

Slevy

1 dítě do 6 let ZDARMA při ubytování se dvěma dospělými osobami v pokoji.
Sleva pro rodiny s dětmi ubytované v hotelu (neplatí pro hotelovou depandanci):
1 dítě do 12 let ZDARMA a 1 dítě do 6 let ZDARMA při ubytování se dvěma dospělými osobami v pokoji (děti spí na 1 společné přistýlce) platí v následujících termínech:
01.02. – 03.03., 12.04. – 12.05., 30.05. – 02.06., 07.06. – 10.06., 20.06. – 08.09., 26.09. – 02.10., 25.10. – 03.11., 15.11. – 18.11.2019. 

Příplatky

Rekreační poplatek cca 2 EUR osoba/noc, registrační poplatek 1 EUR osoba/pobyt, platba na místě. Parkování zdarma.
Cena za jednolůžkový pokoj, cena za ubytování jedné dospělé osoby s 1 dítětem, ubytování dospělé osoby na přistýlce, cena za dítě 12–15 let na přistýlce v pokoji – na vyžádání v CK.

Oblast

  • Banovci - Lázně Banovci jsou příjemné menší lázně uprostřed netknuté přírody v blí...

Obec

  • Banovci foto Banovci - Lázně Banovci jsou příjemné menší lázně uprostřed netknuté přírody v blí...
Pořádající cestovní kancelář:
CK Rywal, spol. s r.o.
IČ: 47668873

Podobní ubytovatelé

  • HOTEL AJDA HOTEL AJDA, Moravske Toplice - Hotel Ajda ležící ve středu Moravských Toplic, nabízí příjemné prostředí a prvotřídní komfort.
  • HOTEL RADIN HOTEL RADIN , Radenci - Nově zrenovovaný hotel Radin leží blízko hranic s Rakouskem a Maďarskem v lázeňském středisku Terme Radenci.
  • HOTEL IZVIR HOTEL IZVIR, Radenci - Hotel Izvir leží v centru lázní Radenci uprostřed zeleného parku a je příjemným místem pro relaxaci a odpočinek.

Všechny hotely Banovci