CK Rekrea Slovensko Tuzemská dovolená Štúrovo Podhájska Velký Meder Bešeňová Senec Patince Termální koupaliště

Apartmány se nacházejí v domcích, u kterých byly zachovány architektonické prvky typické pro obce regionu Premukrje.

Všechny ceny a objednávka

Apartmány se nacházejí přímo u areálu termálního komplexu Terme 3000, to je ideální místo pro klidný pobyt s rodinou. Poloha apartmánové dědinky nabízí volnost a pohodlí pro ty, kteří si chtějí vyrazit na pěší či cyklistickou túru nebo vychutnávat volné chvíle v termálních bazénech. Je zde také možnost zapůjčení cyklistických kol.

Ubytování

Dvoulůžkové apartmány s možností 1 přistýlky, s kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením a terasou. Na pokojích jsou k dispozici: TV/SAT, fén.

Stravování

V ceně pobytu je polopenze (podává se v hotelu Termal).

Slevy

1 dítě do 6 let ZDARMA při ubytování se dvěma dospělými osobami v pokoji.

Příplatky

Rekreační poplatek 2 EUR osoba/noc, registrační poplatek 1 EUR osoba/pobyt, platba na místě. Možnost ubytování i s pejskem za 8 EUR pejsek/noc, možnost zapůjčení županu 2 EUR/ den. Příplatek za dětskou postýlku 265 Kč/noc.
Cena za jednolůžkový pokoj, cena za ubytování jedné dospělé osoby s 1 dítětem, ubytování dospělé osoby na přistýlce – na vyžádání v CK.

Oblast

  • Moravské Toplice - Termální lázně Moravske Toplice jsou situované v nejsevernější...

Obec

  • Moravske Toplice foto Moravske Toplice - Termální lázně Moravske Toplice jsou situované v nejsevernější ...
Pořádající cestovní kancelář:
CK Rywal, spol. s r.o.
IČ: 47668873

Podobní ubytovatelé

  • HOTEL AJDA HOTEL AJDA, Moravske Toplice - Hotel Ajda ležící ve středu Moravských Toplic, nabízí příjemné prostředí a prvotřídní komfort.
  • HOTEL ZELENI GAJ HOTEL ZELENI GAJ , Banovci - Hotel Zeleni Gaj s depandancí je příjemný a komfortně vybavený hotel, postavený v rustikálním stylu, který je typický pro oblast Ljutom...
  • HOTEL RADIN HOTEL RADIN , Radenci - Nově zrenovovaný hotel Radin leží blízko hranic s Rakouskem a Maďarskem v lázeňském středisku Terme Radenci.

Všechny apartmány/studia Moravských Toplicích